MENÜKONGREYE --- GÜN -- SAAT KALDI

Genel Bilgiler
PAYLAŞ

GENEL BİLGİLER

42. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi 15 - 19 Nisan 2020 tarihlerinde Sueno Kongre Merkezi, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’ dir. Yabancı konuşmacıların olduğu oturumlar İngilizce olacaktır.

YAKA KARTI

Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

KONGRE KAYIT

Kayıt masası; 15 - 19 Nisan 2020 tarihlerinde 08:00 – 21:00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

SEKRETERYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

WEB SAYFASI

Kongrenin resmi internet sayfası olan http://temhk2020.org/ dan kongre programı, kayıt koşulları, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

KATILIM BELGESİ

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 19 Nisan 2020 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

DAVET MEKTUBU

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafrlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

BİLDİRİLER

Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır.